Strona główna → BAL ÓSMOKLASISTY 2024

BAL ÓSMOKLASISTY 2024

W piątkowy wieczór, 14 czerwca 2024 roku, miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – uczniowie klas ósmych Publicznej Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Myśliszewicach, w towarzystwie swoich nauczycieli oraz rodziców, uczestniczyli w uroczystym balu ósmoklasisty. Swoją obecnością zaszczycił nas również burmistrz Jedlni-Letniska, pan Rafał Kornat.

Ten niezapomniany wieczór rozpoczął się od uroczystego powitania wszystkich zebranych osób przez panią dyrektor, Marzenę Krakowiak. Głos zabrał również pan burmistrz, oraz rodzice i uczniowie, którzy podsumowali swoją obecność w naszej szkole i podziękowali nauczycielom za współpracę i wspólnie spędzone chwile. Następnie z ust pani dyrektor padły słowa „Poloneza czas zacząć” i uczniowie ruszyli do wykonania pięknie przygotowanego układu tanecznego, który od wielu tygodni ćwiczyli pod czujnym okiem pani Beaty Mazurkiewicz. Miłą niespodzianką był fakt, że do pierwszych kroków tego dostojnego tańca zaprosili pana burmistrza i dyrekcję szkoły. Po części oficjalnej nadszedł czas na prawdziwą zabawę. Wszyscy ruszyli na parkiet, gdzie rozbrzmiewały najnowsze hity oraz klasyczne przeboje, które porwały do tańca nawet najbardziej nieśmiałych uczestników balu.

Było to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego panowała miła i pełna radości atmosfera. Dlatego te niezapomniane chwile na długo pozostaną w sercach i pamięci jego uczestników, symbolizując koniec pewnego etapu w życiu i początek nowego, pełnego wyzwań i przygód.