Strona główna → UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego i tym razem również tak jest !

21 czerwca 2024 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Myśliszewicach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024.

O godz. 8.00 rozpoczęła się uroczystość dla klas I-III. Dla uczniów klas trzecich był to wyjątkowy dzień, żegnali się bowiem z pierwszym etapem edukacji. Trzecioklasiści rozpoczęli program artystyczny krokiem „Poloneza”. Nie zabrakło piosenek i wierszy, które wzruszająco zaprezentowali nasi uczniowie. Z rąk Pani Dyrektor Marzeny Krakowiak odebrali nagrody laureaci ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów.

W tym dniu nasze kochane 6-latki zakończyły etap edukacji przedszkolnej. Dzieci wspaniale wykonanym "Polonezem” oraz montażem słowno-muzycznym podziękowały za miły czas pobytu w przedszkolu.

Polonez, Oscary, program artystyczny uwieńczył zakończenie szkoły podstawowej przez ósmoklasistów. Gala rozdania statuetek była pełna emocji, radości i wzruszeń.

Uroczystość tą zaszczycił swoją obecnością pan Burmistrz Jedlni Letniska – Rafał Kornat, który odnosząc się do hasła przewodniego imprezy życzył uczniom rozwinięcia skrzydeł oraz sukcesów w dalszej nauce. Z rąk pana Burmistrza uczniowie otrzymali stypendia naukowe i sportowe. Następnie pani Dyrektor podziękowała przewodniczącej Rady Rodziców, Pani Monice Podsiadłej, wszystkim nauczycielom i rodzicom za współpracę oraz ogrom działań włożony w rozwój naszej szkoły. Ciepłe słowa w kierunku Dyrekcji, nauczycieli i pracowników szkoły popłynęły także od przedstawicieli Rady Rodziców. I takim miłym akcentem zakończył się rok szkolny 2023/2024.

Absolwentom życzymy sukcesów w dalszej nauce. Natomiast wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy udanego wypoczynku i bezpiecznych wakacji.