Strona głównaUroczystości → "MUSIC IS EVERYWHERE"

"MUSIC IS EVERYWHERE"

Dzisiaj w Publicznej Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Myśliszewicach odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "MUSIC IS EVERYWHERE". Z tej okazji mieliśmy zaszczyt gościć uczniów, nauczycieli i rodziców z okolicznych szkół. Dzisiejsi artyści zaprezentowali wybrane utwory obcojęzyczne w trzech kategoriach wiekowych po wysłuchaniu, których jury wyłoniło zwycięzców. Laureatkami konkursu zostały: Magdalena Zamolska kl. 2 z PSP w Myśliszewicach, Zofia Kwiatek kl. 6 z PSP w Myśliszewicach
i Apolonia Mazurkiewicz kl. 7 z PSP w Myśliszewicach. Wyróżnienia otrzymały Wiktoria Dwojak kl. 3 z PSP w Słupicy, Claudia Jończyk kl. 5 z PSP w Jedlni-Letnisku oraz Maja Masiarz kl. 7 z PSP w Myśliszewicach.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe spotkanie i gratulujemy udanych występów! Szczególnie chcielibyśmy podziękować Pani Katarzynie Tysiak z PSP w Jedlni-Letnisku oraz Pani Natalii Brodinie-Szelidze z PSP w Słupicy za doskonałe przygotowanie uczniów. Serdeczne podziękowania składamy również Radzie Rodziców za ufundowanie nagród dla uczestników dzisiejszego konkursu.