Strona głównaOddziały przedszkolne → Dzień chopaka w oddziałach przedszkolnych 2021 rok

Dzień chopaka w oddziałach przedszkolnych 2021 rok

W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,

witamy serdecznie chłopaka każdego.

Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,

Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

30 września to doprawdy wyjątkowa data w kalendarzu! Wszyscy chłopcy – starsi oraz młodsi na całym świecie mają wtedy swoje wielkie święto!

Z tej okazji w dniu „Święta Chłopców” panie z oddziałów przedszkolnych " Bystrzaki"
i "Podróżnicy" wybrały się razem z dziećmi do Centrum Rozrywki Hula Park. Najstarsza grupa- „Tropiciele”, wybrała się do Parku trampolin „Jump World”, aby aktywnie spędzić Dzień Chłopaka. Na miejscu, na dzieci czekało mnóstwo ruchowych atrakcji i wyzwań. Przedszkolaki
z grupy „Odkrywcy” wybrały się na wycieczkę do najmilszych zwierząt po słońcem. Alpaki to przeurocze zwierzęta, które obniżają poziom stresu i uwalniają endorfiny. Dzieci były szczęśliwe, uśmiech nie schodził z ich twarzy podczas całego pobytu w "Uroczej Chatce”. Przedszkolaki mogły dotykać, przytulać i karmić zwierzątka. Ponadto Panie, które opiekują się Alpakami, zapoznały dzieci z hodowlą, miejscem pochodzenia oraz zwyczajami tych zwierząt. Na koniec spotkania przedszkolaki mogły chwilę odpocząć podczas poczęstunku na świeżym powietrzu.

„Dzień Chłopaka” w każdej grupie był pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy, a wykonane zdjęcia będą miłym wspomnieniem tych radosnych chwil.