Strona głównaKonkursy → Konkurs na opiekuna stypendysty roku 2019/2020

Konkurs na opiekuna stypendysty roku 2019/2020

Dnia 18 września 2019 r. miałam przyjemność uczestniczyć w uroczystości i jednocześnie odebrać nagrodę Laureata Konkursu „Opiekun Stypendysty Roku 2018/2019”. Gali rozdania nagród towarzyszył ciekawy i inspirujący wykład Pana Dariusza Pomianowskiego na temat Inteligencji emocjonalnej oraz prezentacja wybranych projektów uczniów liceów ogólnokształcących i szkół technicznych. Na zakończenie uroczystości głos zabrał marszałek województwa mazowieckiego, Pan Adam Struzik, który pogratulował nauczycielom wygranej w konkursie a uczniom wspaniałych wyników. Po krótkiej przemowie nastąpiła chwila wręczenia nagród nauczycielom z poszczególnych powiatów.
Z regionu radomskiego wyróżnionych zostało w sumie ośmiu nauczycieli, a w całym województwie osiemnastu ze szkół ogólnych i osiemnastu ze szkół zawodowych. W tym miejscu chciałabym podkreślić, iż w całym województwie było 476 stypendystów na których przypadało tyleż samo nauczycieli – opiekunów. Wszyscy nagrodzeni nauczyciele oprócz nagrody finansowej otrzymali drobne upominki. Podczas uroczystości nie tylko nauczyciele „mieli swoje pięć minut”, ale także obecni na gali uczniowie otrzymali gratulacje i drobne upominki.

Na zakończenie chciałabym jeszcze raz podziękować mojemu stypendyście, uczniowi klasy 8SP, Piotrowi Węgrzynowskiemu, za to że „CHCIAŁO MU SIĘ CHCIEĆ”. Dziękuję Piotrze

 

Opracowała
Renata Nowakowska-Bębenek