Strona głównaOddziały przedszkolne → Magia świąt- radość tworzenia i radość dzielenia 2020r.

Magia świąt- radość tworzenia i radość dzielenia 2020r.

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to szczególny okres. Święta te niosą ze sobą miłość, radość, refleksje nad życiem i chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. W związku z tym
w grudniu oddziały przedszkolne wzięły udział w konkursie pod tytułem „Rodzinny stroik bożonarodzeniowy”. Przedszkolaki z pomocą rodziców wykonały przepiękne kompozycje świąteczne. Rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie dyplomów i nagród nastąpiło 18 grudnia. Wybór był ogromnie trudny, gdyż przedszkolaki bardzo licznie wzięli udział w akcji i wykonali aż 30 przepięknych prac konkursowych. Jury nie miało łatwego zadania! Przyznano cztery pierwsze miejsca, 5 drugich miejsc, 5 trzecich miejsc oraz liczne wyróżnienia. 
Konkursowi przyświecał także szlachetny cel. Wszystkie stroiki trafiły na licytację i kiermasz świąteczny. Zebrane pieniądze zostały przekazane na rehabilitację dla pani Anity Lewandowskiej.
Bardzo dziękujemy wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom za zaangażowanie i wielkie serce. Radość tworzenia i radość dzielenia to piękne czyny, podyktowane odruchem serca i ludzką dobrocią.