Strona głównaKonkursy → NASZ LAUREAT W KONKURSIE POWIATOWYM „BEZPIECZNI NA DRODZE” -2023 r.

NASZ LAUREAT W KONKURSIE POWIATOWYM „BEZPIECZNI NA DRODZE” -2023 r.

We wtorek, 20 czerwca w siedzibie Starostwa Powiatowego w Radomiu odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące dwa konkursy dotyczące bezpieczeństwa na drodze i wiedzy z zakresu pożarnictwa, w których uczestniczyli również uczniowie naszej szkoły. 

Nagrody wręczał Starosta, pan Waldemar Trelka, jego zastępca, pan Krzysztof Kozera, a także przedstawiciele policji i straży pożarnej.

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że wśród laureatów konkursu „Bezpieczni na drodze” znalazł się uczeń klasy 1a - FILIP MENDRYK, który zdobył III miejsce i zachwycił jury konkursowe piękną pracą plastyczną oraz hasłem promującym bezpieczeństwo „Zebra, odblask ważna sprawa, bezpieczeństwo to podstawa”.

Wielkie gratulacje dla Filipa!

Warto podkreślić, że hasła wymyślone przez laureatów tego konkursu zostały umieszczone na różnych elementach odblaskowych (worek /plecak odblaskowy, parasolka, opaska samozaciskowa odblaskowa, brelok, torba na zakupy, opaska na rękę frotka, smycz) i będą przypominać ich użytkownikom o bezpiecznych zachowaniach.

Więcej o informacji konkursach znajdziecie pod linkami publikowanymi przez Powiat Radomski:  

https://www.facebook.com/photo?fbid=250128524311342&set=pcb.250128874311307

https://www.powiatradomski.pl/blog/aktualnosci/rozstrzygnieto-dwa-konkursy-dla-dzieci-i-mlodziezy-starosta-waldemar-trelka-zyczyl-bezpiecznych-wakacji/?fbclid=IwAR1XIvg7QWW8wJ6h2KpnewmSF2ALkubOq_PFwmu451NUJg835GFW4_lIJVk