Strona głównaKonkursy → Wewnątrzszkolne rozgrywki w rzucankę siatkarską klas IV

Wewnątrzszkolne rozgrywki w rzucankę siatkarską klas IV

W I semestrze roku szkolnego 2014/2015 nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali wewnątrzszkolne rozgrywki w rzucankę siatkarską dla klas IV. Drużyny dziewcząt i chłopców z dwóch klas czwartych wytypowali swoich reprezentantów. 
Najpierw odbyły się rozgrywki dla dziewcząt. Po przywitaniu się zawodników i sędziego, rozpoczęła się gra. Mecz rozgrywany był do 15 punktów w secie i dwóch wygranych setów. Dziewczęta z obu drużyn dzielnie walczyły i starały się zdobyć jak najwięcej punktów dla swojej drużyny. Rywalizacja odbywała się w przyjaznej atmosferze, przy dopingu kibiców z klas IV i cheerleaderek z klasy IVa, które tańczyły w przerwie miedzy setami. 

Ostatecznie I miejsce wśród dziewcząt zajęła drużyna z klasy IVb. Na drugim spotkaniu swoje umiejętności zaprezentowali chłopcy. Mecz był bardzo zacięty i wyrównany. Do końca nie było wiadomo kto wygra. Ostatecznie lepszą drużyną okazała się klasa IVa i to oni zajęli I miejsce w rozgrywkach. 

Na zakończenie zawodów nauczyciele wszystkim uczestnikom podziękowali za czystą i wspaniałą grę. Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Wśród drużyn przegranych zostały wyłonieni najlepsi zawodnicy: z klasy IVa Aleksandra Jaworska i z klasy IVb Jan Karcz. Gratulujemy wszystkim za wspaniałą postawę podczas zawodów i zachęcamy do udziału w tego rodzaju przedsięwzięciach organizowanych przez szkołę. 

Beata Mazurkiewicz