Strona głównaOddziały przedszkolne → Wielki Bal Karnawałowy 2019

Wielki Bal Karnawałowy 2019

Po ciężkiej pracy w I okresie nauki uczniowie Szkoły Podstawowej w Myśliszewicach niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w piątek - 25 stycznia.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami, baletnicami zachęcała do szampańskiej zabawy.

W szkole zaroiło się od Spidermenów, Batmanów, piratów, rycerzy, policjantów, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów... Były wróżki, księżniczki, cyganki, diabły, lwy, krokodyle, motyle, pszczółki i i różne inne stwory i dziwadła... Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie.   Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszyscy z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Dzieci bawiły się przy znanej muzyce. Tańczyły naśladując ruchy taneczne wyświetlane na tablicy multimedialnej.  Były „tańce – łamańce”, „pociąg”, „Boogi woogi Ahoj”.  Jednym słowem zabawa na 102!!!. Wielką atrakcją dla dzieci podczas balu były zabawy z kolorowymi balonami i konkursy, w których wszyscy wzięli bardzo chętnie udział. Zabawy, humoru i radości było co niemiara. Na koniec wybrano Króla i Królową balu, którym zostali: Weronika Lipiec kl. Oc i Filip Mendryk kl. Oa.  Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Kolejny wielki bal karnawałowy już za rok. 

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Ogromne podziękowania kierujemy również do Rady Rodziców, dziękujemy za współorganizację zabawy karnawałowej. W ramach wolontariatu Dar Czasu i Serca Wielki Bal Karnawałowy poprowadziła Natalka Dętkowska i Julia Kubies.

                                                                                               Oddziały Przedszkolne